Головна » 2018 » Вересень » 19 » Мariupol Space for Peace: Жива Бібліотека «Традиції національностей Приазов’я»
15:34
Мariupol Space for Peace: Жива Бібліотека «Традиції національностей Приазов’я»

У суботу, 22 вересня, о 12:00 на історичному факультеті Маріупольського державного університету (ауд. 212) відбудеться Жива Бібліотека «Традиції національностей Приазов’я» у рамках проекту «Мariupol Space for Peace». Формат Живої Бібліотеки передбачає, що книгами будуть люди, які розповідатимуть про традиції, що існували й існують у їхніх родинах.

Представляти традиції вірменського етносу буде Армен Оганесян, грецького – Ірина Бадасен, азербайджанського – Сахібе Мамедова. На учасників зустрічі очікує цікава бесіда у дружній атмосфері і дегустація смаколиків грецької кухні.


Проект «Мariupol Space for Peace» реалізує студентське історико-археологічне товариство МДУ та Громадська організація «Платформа ініціатив «МУВ» за результатами конкурсу грантів «Молодіжні платформи для діалогу й примирення у громаді», який адмініструється ІСАР «Єднання». Фінансову підтримку проекту надає Королівство Нідерландів через Програму розбудови миру та відновлення ПРООН в Україні.


З питань участі у Живій Бібліотеці «Традиції національностей Приазов’я» звертайтеся за телефоном 068-156-65-82 (Володимир Шаргородський).


Читайте також: У МДУ пройшла перша зустріч учасників проекту «Mariupol Space for peаce»
 

Переглядів: 173 | Додав: Прес-центр