Головна » 2019 » Жовтень » 7 » Учасники проєкту «Mariupol Space for Trust» руйнували стереотипи про поліцію і розробляли квест на тему прав дитини
11:37
Учасники проєкту «Mariupol Space for Trust» руйнували стереотипи про поліцію і розробляли квест на тему прав дитини

3 жовтня відбулася чергова безпекова студія у рамках проєкту «Mariupol Space for Trust. Побудова довіри до поліції для захисту безпеки і прав людини». Студенти Маріупольського державного університету разом зі школярами та співробітниками патрульної поліції Донецької області взяли участь у створенні соціальної реклами «Топ-10 стереотипів про поліцію».

Під час зустрічі ініціативна група прагнула знайти відповіді на питання, як побудувати довіру до поліції у середовищі стереотипів та чому люди сприймають поліцію як мілітаризований орган впливу. Також учасники розвіювали стереотипи, які існують у суспільстві, наприклад, що поліція не знає закону або не вміє керувати автомобілем.


У цьому молоді допомагали інспектор із зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Донецькій області, старший лейтенант поліції Євгенія Іванченко, старший лейтенант поліції Вадим Харакоз і сержант поліції Анастасія Крумплевська. 


Більшість стереотипів, які обговорили присутні, буде покладена в основу відеоролику, який можна буде переглянути вже у листопаді в соціальних мережах Facebook та Instagram за хештегом #MariupolSpaceforTrust.
 

Зустріч проходила у дружній та приємній атмосфері. Усі учасники виявилися доволі активними, тому менш ніж за годину в нас була вже купа цікавих ідей. Не можу дочекатися, коли вони стануть реальністю! З'ясувалося, що стереотипів про поліцію дуже багато, але більша частина насправді не правдива, тому очікуйте на круте відео, яке розвіє їх, 

студентка Дар'я Зайцева.


Також у рамках проєкту магістрантка спеціальності «Історія та археологія» Олександра Воротілова спільно з поліцейськими та курсантами Донецького юридичного інституту МВС України провела воркшоп із розробки квестів, під час якого учасники створили мапу та завдання для майбутнього квесту на тему прав дітей.
 

Шукати порушення прав дітей учасники квесту будуть у казках і листах дітей, що живуть у бідних країнах. Ми вирішили зробити акцент на Конвенції ООН про права дитини 1989 року та використанні пазлів, QR-кодів, сундуків з кодом та інших завдань, що перевіряють рівень знань за цією темою, 

Олександра Воротілова.


Проєкт «Mariupol Space for Trust. Побудова довіри до поліції для захисту безпеки і прав людини» реалізує громадська організація «Культурно-освітня платформа «Сенс» у партнерстві зі студентським науковим історико-археологічним товариством МДУ у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу й урядів Данії, Швеції та Швейцарії.


Партнерами проєкту виступають Управління патрульної поліції в Донецькій області, відділ ювенальної превенції поліції Управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області, загальноосвітні школи №№ 24, 25, 30, 33 і 51.


Читайте також: Mariupol Space for Trust: історики МДУ та поліцейські тестували гру «Меценат»

Переглядів: 100 | Додав: Press2