Головна » 2017 » Червень » 15 » Маріупольські ліцеїсти пройшли навчальну практику на базі МДУ
09:40
Маріупольські ліцеїсти пройшли навчальну практику на базі МДУ

На базі Маріупольського державного університету відбулася літня навчальна практика учнів Маріупольського міського ліцею. 

В межах практики більше 350 дітей відвідали кожний з п’яти факультетів університету, де взяли участь у майстер-класах, ділових іграх, бесідах тощо. Крім практичних занять, школярі відвідали Музей історії та археології МДУ, прогулялися історичними пам’ятками Маріуполя, а також взяли участь у бібліо-квесті на базі Центральної міської бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

Завдяки насиченості програми практики ліцеїсти мали можливість ознайомитися зі спеціальностями МДУ, що допоможе їм визначитися з майбутньою професією. 
Школярі, які висловили бажання продовжити науково-дослідну роботу за обраною в ході практики тематикою, матимуть змогу зустрічатися з викладачами МДУ протягом 2017-2018 навчального року з подальшим захистом своїх робот на конференції Малої академії наук.

Маріупольський державний університет та Маріупольський міській ліцей і в подальшому планують плідну співпрацю відповідно до оновленого договору про співробітництво між навчальними закладами. 

Читайте також: МДУ розпочинає підготовку бакалаврів за спеціальністю «Початкова освіта»

 

 

Переглядів: 361 | Додав: Прес-центр