Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Маріупольські психологи підвищили кваліфікацію на базі МДУ
15:57
Маріупольські психологи підвищили кваліфікацію на базі МДУ

12 жовтня завершилися курси підвищення кваліфікації практичних психологів, які проходили на базі Маріупольського державного університету. Протягом двох тижнів практичні психологи закладів освіти і лікарень Маріуполя підвищували свій кваліфікаційний рівень.

Навчання відбувалося за короткостроковою програмою «Усвідомлення суб’єктної позиції фахівця як чинник конкурентоспроможності психолога».

Лекційні та практичні заняття проводили викладачі кафедри практичної психології і кафедри культурології та інформаційної діяльності: Людмила Варава, Лілія Тищенко, Олена Стуліка, Раїса Мойсеєнко, Степан Янковський. 


Слухачі дискутували на тему професійного вигорання, прикладних аспектів роботи психолога у сучасному просторі, організації діяльності психологічної служби. Курси завершилися презентацією проектів доповідачів, деякі з яких вже успішно втілено на практиці.


За результатами навчання 13 слухачів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка з відмінною оцінкою за випускову роботу.


Читайте також: Осінь≠Депресія: МДУ долучився до святкування Всесвітнього дня психічного здоров’я

Переглядів: 141 | Додав: Press