Головна » 2020 » Червень » 17 » Маріупольський міський ліцей подякував колективу МДУ за якісне проведення літньої практики
14:00
Маріупольський міський ліцей подякував колективу МДУ за якісне проведення літньої практики

Адміністрація Маріупольського міського ліцею висловила вдячність керівництву та викладачам Маріупольського державного університету за якісну організацію щорічної літньої практики для учнівської молоді міста. 

За якісне виконання своїх професійних обов’язків особливу подяку отримала завідувач навчальної лабораторії з організації практик та працевлаштування випускників МДУ Марія Гуржий. 


Вже декілька років Маріупольський держуніверситет успішно організовує профорієнтаційні практики для школярів і ліцеїстів Маріуполя. Молодь знайомиться з особливостями навчання в університеті та отримує корисну інформацію щодо вибору майбутньої професії. Крім того, практика сприяє культурному й інтелектуальному розвитку учнів. Викладачі кафедр проводять мовні практикуми, наукові майстер-класи, відкриті уроки, психологічні тренінги, екскурсії містом та музеєм МДУ. 


Літні практики користуються великою популярністю, щоразу вони об'єднують у стінах університету понад 300 учнів Маріуполя. Цього року карантинні обмеження не завадили провести повноцінну профорієнтаційну практику для ліцеїстів і школярів. За допомогою сучасних технологій усі заплановані заходи проходили у дистанційному режимі. 


Маріупольський державний університет планує і надалі співпрацювати із закладами середньої освіти міста та надихати розумну і талановиту молодь здобувати вищу освіту у Маріуполі. 

 

Читайте також: Більше 300 учнів Маріуполя пройшли Літню профорієнтаційну практику на базі МДУ

Переглядів: 219 | Додав: Press