Головна » 2022 » May » 31 » Подвійні дипломи та спільні дослідження: МДУ розвиває співпрацю з Римським університетом
16:39
Подвійні дипломи та спільні дослідження: МДУ розвиває співпрацю з Римським університетом

30 травня відбулася онлайн-зустріч представників Маріупольського державного університету та Римського університету ла Сап‘єнца (Італія).  

У рамках меморандуму про співпрацю, підписаного у квітні, присутні обговорили конкретні кроки для майбутньої спільної роботи. 

 

В обговоренні шляхів співпраці від Маріупольського університету взяли участь ректор, професор Микола Трофименко, від Римського університету – ректор, професор Антонелло Фолко Б’яджині, професори Маріо Карта та Джанфранко Тамбуреллі. 

 

Варто зазначити, що до війни Джанфранко Тамбуреллі неодноразово відвідував МДУ задля проведення лекцій з міжнародних правових відносин. 

 

Микола Валерійович розповів італійським колегам про стан університету після евакуації з Маріуполя та продовження роботи в умовах війни. 
 

Відновлення діяльності Маріупольського державного університету – це фундамент, з якого має початися новий етап складного і непростого життя моїх колег. Ми переглядаємо усі наші освітні програми і розбудовуємо повністю новий університет, з новою філософією у центрі України, 


–  ректор МДУ Микола Трофименко.У рамках співпраці очільник Римського університету запропонував запровадити проєкти подвійних дипломів і спільні дослідження з євроінтеграції України, міграційної та продовольчої криз.

 

Для студентів МДУ італійський виш надає вільний доступ до власних дистанційних курсів, уроків італійської та освітніх програм з економіки і праваТакож, під час зустрічі був представлений проєкт Національного плану дій зовнішнього забезпечення якості вищої освіти на період наступних двох років.


Читайте також: «Час визначати, в якій Україні ви хочете жити»: Президент України Володимир Зеленський зустрівся з викладачами та студентами МДУ

 

Переглядів: 261 | Додав: Прес-центр