Головна » 2017 » Березень » 28 » Маріупольських школярів запросили до участі у заходах на честь Міжнародного дня франкофонії
16:37
Маріупольських школярів запросили до участі у заходах на честь Міжнародного дня франкофонії

24 березня у Маріупольському державному університеті відбулось святкування Міжнародного дня франкофонії, у якому взяли участь школярі, ліцеїсти та гімназисти, які вивчають французьку мову. Організатором святкової програми була кафедра німецької та французської філології.

Старшокласники змагалися у перекладі висловів і прозового твору у конкурсі «Стійкі вирази французької мови». Також була змога випробувати себе у конкурсі «Я – шеф-кухар!», де учні фільмували приготування французської страви з поясненням своїх дій французькою мовою.

Школярі проявляли неабияку активність: організатори конкурсу, старший викладач кафедри німецької та французської філології Наталія Лоскутова та асистент Ганна Мітіна, отримали понад 40 конкурсних робіт. Переможці отримали грамоти та дипломи, а також пам'ятні призи.

Крім цього діти із задоволенням брали участь у вікторині «Франція: від А до Z», змагалися у вимові французьких скоромовок, виступали в ролі перекладачів і дивилися відео французькою мовою. 

У святкуванні Міжнародного Дня франкофонії були задіяні не тільки школярі, а й студенти. Так, 22 березня студенти III курсу спеціальності «Мова та література (французька)» були запрошені до гімназії № 2 для участі у тематичних заходах. Студенти розповіли школярам про французьку мову, про те, які переваги дає її вивчення, про особливості та викладання в МДУ і продемонстрували свої знання та вміння: Анна Юркіна продекламувала французькою мовою відомий вірш Жака Превера «Барбара».

Читайте також: На факультеті іноземних мов відзначили Міжнародний день франкофонії

Переглядів: 252 | Додав: Прес-центр