Головна » 2018 » Жовтень » 1 » МДУ долучився до проведення обласного інклюзивного фестивалю «СВІТ рівних»
15:36
МДУ долучився до проведення обласного інклюзивного фестивалю «СВІТ рівних»

29-30 вересня Маріупольський державний університет долучився до проведення Першого регіонального інклюзивного фестивалю Донеччини «СВІТ рівних». Він організований у рамках програми розбудови миру та відновлення ПРООН за фінансової підтримки урядів Швеції та Швейцарії.

Фестиваль відвідали близько 1000 людей з інвалідністю з Маріуполя та різних міст та районів області. 29 вересня у Міському саду для них була організована насичена інформаційно-розважальна програма, яка продемонструвала можливості інклюзивного суспільства, де люди з інвалідністю є повноцінними учасниками культурно-освітнього процесу.


З гостями фестивалю спілкувалися і співробітники МДУ: проректор з міжнародних зв'язків, професор Микола Трофименко, завідувач кафедри педагогіки та освіти, доцент Леніна Задорожна-Княгницька, відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Юлія Демидова, керівник освітнього центру «Донбас - Україна», доцент Вячеслав Кудлай, практичний психолог Віра Іванова.


30 вересня у рамках фестивалю проходив форум під гаслом «Можливості – для кожного, суспільство – для всіх!». У форматі панельних дискусій обговорювалися теми «Інклюзивна освіта», «Інклюзивний муніципальний простір», «Бізнес «обмежених можливостей». 


У панельній дискусії на тему «Бізнес «обмежених можливостей» у якості експерта взяв участь декан економіко-правового факультету МДУ, професор Роман Толпежніков. Він звернув увагу присутніх на проблеми, які існують у сфері працевлаштування людей з інвалідністю в Україні.


Читайте також: Співробітники обласного управління юстиції зустрілися з консультантами Юридичної клініки МДУ

Переглядів: 195 | Додав: Прес-центр