Головна » 2022 » Травень » 23 » МДУ обговорив співпрацю з університетом Великої Британії
20:16
МДУ обговорив співпрацю з університетом Великої Британії

23 травня відбулася онлайн-зустріч представників Маріупольського державного університету та Університету Халла (Велика Британія). 

Від МДУ в обговоренні майбутніх напрямів співпраці взяли участь ректор, професор Микола Трофименко та проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки), професор Олена Павленко.


Співпраця двох вишів сприятиме розробці програм подвійних дипломів, участі у програмах академічної мобільності, доступу до освітніх онлайн-курсів і наукової бібліотеки, обміну досвідом у галузях, що становлять взаємний інтерес.
 

Очільник МДУ розповів британським колегам про першочергові завдання, які поставив перед собою університет, відновлюючи роботу у Києві, зокрема розробка актуальної стратегії розвитку та відкриття нових освітніх програм разом із партнерами. 
 

Розповідаючи про Маріупольський університет, не оминув Микола Валерійович і трагедію міста Марії. 

 

Маріупольський державний університет – єдиний заклад вищої освіти, що носить ім'я Маріуполя. Це символ, який повинен бути у центрі всіх подій. Наша мета – привернути увагу всього світу до Маріуполя і того, що з ним зробили російські окупаційні війська,

  – ректор МДУ, професор Микола Трофименко.

 


Наступним етапом стане підписання меморандуму про співпрацю між Маріупольським університетом та Університетом Халла. Налагодження співпраці відбувається у рамках ініціативи «побратимство» між університетами України та Сполученого Королівства.

 

Читайте також: МДУ розпочинає співпрацю з тайваньським університетом

 


  

Переглядів: 278 | Додав: Press