Головна » 2022 » Вересень » 13 » МДУ оновив Стратегічний план розвитку
11:48
МДУ оновив Стратегічний план розвитку

Вчена рада Маріупольського державного університету ухвалила низку важливих рішень щодо організації роботи вишу на 2022-2023 навчальний рік.

Під час засідання представники академічної спільноти МДУ підбили підсумки минулого навчального року та визначили пріоритетні напрямки роботи на новий, обговорили особливості організації освітнього процесу у І семестрі та затвердили організаційну структуру університету.


З урахуванням довгострокових перспектив діяльності вишу, важливим питанням стало затвердження Стратегічного плану розвитку МДУ на 2021-2025 роки у новій редакції. Вона враховує специфіку роботи закладу вищої освіти в умовах тимчасового переміщення.

Оновлений Стратегічний план розвитку на 2021-2025 роки

Перегляд Стратегічного плану розвитку, оновлення місії та візії стали результатом участі Маріупольського університету у проєкті «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», що реалізується Програмою імені Фулбрайта в Україні. Освітяни МДУ отримали експертне консультування та грант на реалізацію проєкту «Розробка брендбуку та інтер'єрних рішень кампусу МДУ».

 

Читайте також: У МДУ поновили роботу курси підвищення кваліфікації

Переглядів: 233 | Додав: Press2