Головна » 2017 » Червень » 14 » МДУ спільно с обласним центром зайнятості організував навчання за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору»
11:22
МДУ спільно с обласним центром зайнятості організував навчання за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору»

У січні цього року Маріупольський державний університет взяв участь у конкурсі Донецького обласного центру зайнятості з організації професійного навчання зареєстрованих осіб. За результатами відбору МДУ пройшов відбір за наступними напрямами: Методист з фізичної культури, Вихователь-методист, Техніки-програмісти, Оператор комп’ютерного набору. 

З 25 квітня по 12 червня на базі Центру підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Маріупольського державного університету було організовано навчання за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору» для дев’яти учасників. 

 

Навчання було спрямовано на формування у слухачів низкі компетентностей, необхідних для ефективного виконання професійної діяльності за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору». Слухачам пропонувались переважно практичні заняття з таких дисциплін, як: діловодство, архівознавство, організація референтської та офісної діяльності, інформаційні технології в професійній діяльності, корпоративна культура, прикладне програмне забезпечення, маркетинг інформаційних продуктів та послуг, організаційна техніка, комп'ютерні технології в діловодстві, охорона праці, електронні інформаційні системи тощо. 

Наприкінці учасники відзначили високий рівень організації курсів та професіоналізм викладачів МДУ: Галина Батичко, Оксана Сивак, В’ячеслав Кудлай, Ірина Петрова, Світлана Орєхова, Ольга Кригіна, Олена Манякіна.

За результатами навчання учасники отримали посвідчення про підвищення кваліфікації встановленого зразка. 

Читайте також: Студентам МДУ пропонують роботу у відомій міжнародній компанії

Переглядів: 602 | Додав: Прес-центр