Головна » 2017 » Липень » 11 » МДУ отримає фіксований обсяг бюджетних місць на всі спеціальності
13:02
МДУ отримає фіксований обсяг бюджетних місць на всі спеціальності

11 липня відбулося пленарне засідання Верховної Ради України, на якому було прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо діяльності вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей».

Закон регулює особливості прийому на навчання до вищих навчальних закладів, які знаходяться на території Донецької та Луганської областей. Згідно з прийнятим документом Маріупольський державний університет отримає фіксований обсяг державного замовлення на всі спеціальності та всі освітні рівні. 

Ініціаторами законопроекту щодо внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» були Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, народні депутати Марія Іонова, Ірина Луценко, Олена Кондратюк, Світлана Войцеховська, Артур Герасимов, Мустафа Найєм та перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський.

Проблеми вишів, наближених до зони бойових дій, озвучив ректор МДУ Костянтин Балабанов під час Міжнародного форуму «Відновлення і розвиток Донбасу», у якому взяли участь Ірина Геращенко та Марія Іонова. Вже за кілька днів депутати зареєстрували відповідний законопроект, метою якого було створення правових умов для вирішення питання формування контингенту студентів вищих навчальних закладів, розташованих у населених пунктах неподалік від зони проведення антитерористичної операції.

Прийняття цього важливого для всіх вишів Донецької та Луганської області рішення буде міцним фундаментом для успішного проведення вступної кампанії 2017 року, яка розпочнеться завтра, 12 липня.

Читайте також: У МДУ працює освітній центр «Донбас-Україна»

Переглядів: 1473 | Додав: Прес-центр