Головна » 2017 » Листопад » 27 » МДУ отримав диплом за творчу співпрацю з Національною академією педагогічних наук України
13:59
МДУ отримав диплом за творчу співпрацю з Національною академією педагогічних наук України

17 листопада ректор Маріупольського державного університету, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі, член-кореспондент НАПН України, професор Костянтин Балабанов та проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Трофименко взяли участь у загальних зборах, присвячених 25-й річниці Національної академії педагогічних наук України.

Учасники зборів заслухали й обговорили доповідь президента НАПН України, академіка НАН і НАПН України, доктора філософських наук, Почесного професора МДУ Василя Кременя «25 років діяльності Національної академії педагогічних наук України: здобутки і перспективи». Очільник академії коротко окреслив історію її становлення, досягнення за 25 років діяльності та перспективні завдання. 

Під час засідання Маріупольський державний університет був нагороджений дипломом «за творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес та з нагоди 25-річчя НАПН України». Почесну відзнаку ректорові МДУ вручив Василь Кремень.

Нагадаємо, що МДУ тісно співпрацює з Національною академією педагогічних наук України у рамках угоди, укладеної у 2006 році. У 2010 року ректора МДУ Костянтина Балабанова було обрано членом-кореспондентом НАПН України за відділенням вищої освіти. 

Читайте також: Начальник поліції Маріуполя провів профорієнтаційну зустріч зі студентами МДУ

Переглядів: 258 | Додав: Прес-центр