Головна » 2018 » Грудень » 10 » МДУ отримав доступ до міжнародних баз даних Scopus та Web of Science
12:46
МДУ отримав доступ до міжнародних баз даних Scopus та Web of Science

Маріупольский державний університет пройшов конкурсний відбір Міністерства освіти і науки України й отримав доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science. Відбір здійснювала Комісія у складі представників Міністерства, Державної науково-технічної бібліотеки, університетів і наукових установ МОН України.

Цього року вдвічі більше закладів вищої освіти і наукових установ, ніж у 2017-му, отримали доступ до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science. Понад 100 учасників конкурсу отримали високі бали і матимуть підключення одразу до обох інтернет-ресурсів.


Доступ до бази Scopus здійснюється з усіх стаціонарних комп'ютерів університету за посиланням, до бази Web of Science доступ за посиланням. Скористатися базами даних можна до 31 травня 2019 року.


Мультимедійні навчальні посібники по роботі зі Scopus

Поради користувачам Web of Science


Інформацію і методичні консультації щодо роботи з електронними базами можна отримати у співробітників інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки МДУ: корпус № 2, каб. 101-4, телефон (0629) 58-74-07.


Читайте також: Безкоштовний курс «Механіка реформ» на платформі Prometheus

Переглядів: 151 | Додав: Press