Головна » 2021 » Жовтень » 28 » Мінреінтеграції відзначило вагомий внесок МДУ у реалізацію державної політики
11:40
Мінреінтеграції відзначило вагомий внесок МДУ у реалізацію державної політики

Колектив Маріупольського державного університету отримав подяку Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики щодо реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій.

Одним із стратегічних завдань розвитку МДУ є створення умов для повернення молоді з ОРДЛО в український освітній і культурний простори. Свого часу університет став ініціатором внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо встановлення фіксованого обсягу державного замовлення для молоді з ТОТ.


Вже п'ять років на базі Маріупольського університету працюють освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». За цей час працівники центрів допомогли більше півтисячі абітурієнтам з лінії зіткнення та тимчасово непідконтрольної території вступити до українських закладів вищої освіти за спрощеною процедурою. У 2020 році МДУ став не тільки найпопулярнішим вишем у Маріуполі серед молоді з ТОТ, але й увійшов у п’ятірку університетів України за кількістю зарахованих через освітній центр «Донбас-Україна».


За підтримки міністерств України та Литовської Республіки виш реалізував проєкт «Дистанційне навчання українознавчих курсів для учнів з тимчасово окупованих територій». Курси допомагають майбутнім абітурієнтам самостійно вивчати предмети, які не викладалися у школах. Цього року Маріупольський університет долучився до проєкту Мінреінтеграції з проведення очних підготовчих курсів для молоді з ТОТ. Під керівництвом викладачів Маріупольського державного університету абітурієнти успішно підготовувалися до вступу та поповнили лави студентів.


Читайте також: «Україна відкрита для вас»: Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зустрівся з молоддю із тимчасово окупованих територій

 

Переглядів: 204 | Додав: Прес-центр