Головна » 2018 » Травень » 31 » Студенти і співробітники МДУ отримали подяки за допомогу в організації «Маріупольської книжкової толоки»
10:40
Студенти і співробітники МДУ отримали подяки за допомогу в організації «Маріупольської книжкової толоки»

У квітні Маріупольский державний університет долучився до проведення Міжнародного фестивалю «Маріупольська книжкова толока». Проект був організований ГО «Центр мистецтв «Арт-Простір» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID і став маштабної подією у культурному житті міста.

Активну участь в організації фестивалю взяли співробітники Молодіжного центру університету. Волонтерами на «Маріупольській ікнижковій толоці» були студенти МДУ, які входили до складу розпорядчої групи, виступали у ролі операторів і фоторепортерів. 

 

За підсумками плідної роботи Молодіжній центр Маріупольського держуніверситету отримав подяку за вагому партнерську допомогу в організації та проведенні Міжнародного фестивалю «Маріупольска книжкова толока», а студенти – дипломи волонтерів за активну допомогу в організації та проведенні заходу.

 

Зважаючи на великий інтерес, який викликав фестиваль у маріупольців, організатори планують провести його і наступного року.

 

Читайте також: Професор МДУ Богдан Слющинський отримав Почесну відзнаку Національної спілки письменників України

Переглядів: 190 | Додав: Press