Головна » 2020 » Серпень » 3 » МДУ отримав рекомендації експертів зі створення стратегії розвитку університету
17:30
МДУ отримав рекомендації експертів зі створення стратегії розвитку університету

3 серпня у Маріупольському державному університеті пройшов семінар у рамках проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», що реалізується Програмою імені Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Захід відбувся за участі президента Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», професора Тараса Фінікова і директора навчально-наукового інституту економіки Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», професора Артема Бардася.


Семінар відвідали адміністрація, керівники підрозділів, декани факультетів і завідувачі кафедр МДУ. Учасники об’єдналися з метою розгляду особливостей стратегій розвитку українських закладів вищої освіти та отримання порад і рекомендацій щодо їх покращення.


На початку зустрічі гостей представив в. о. ректора МДУ, член-кореспондент НАПН України, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він подякував Тарасу Фінікову за багаторічну всебічну підтримку університету та молодих науково-педагогічних кадрів. З ініціативи професора представники Маріупольського держуніверситету стали учасниками низки проєктів, пов'язаних із розвитком лідерського потенціалу університетів. 


На початку обговорення Тарас Володимирович привітав проректора з міжнародних зв’язків МДУ, радника голови Донецької облдержадміністрації, професора Миколу Трофименка з успішним завершенням проєкту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету».


Семінар розпочався з розгляду стратегій розвитку українських вишів. За рік участі у проєкті університети розробили та представили напрацювання власних стратегій, що дозволило експертам проаналізувати і виокремити особливості змісту та оформлення плану розвитку навчальних закладів. Саме на типові складові розробки стратегій звернув увагу присутніх Тарас Фініков. 


Поради і рекомендації щодо створення зразкового плану стратегії розвитку МДУ надав Артем Бардась. Він зосередив увагу освітян на необхідності визначення унікальних характеристик закладу, які допоможуть при створенні бренду університету.


Маріупольський державний університет єдиний серед 20 університетів-учасників Програми імені Фулбрайта в Україні отримав змістовний аналіз проєкту стратегії навчального закладу. 

 

Читайте такожСтратегія 2030: на базі МДУ обговорили перспективи розвитку вищої освіти

Переглядів: 346 | Додав: Press