Головна » 2018 » Листопад » 14 » МДУ підписав договір про співпрацю з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Донецькій області
10:10
МДУ підписав договір про співпрацю з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Донецькій області

Маріупольський державний університет продовжує розвивати співпрацю з територіальними органами державних структур. 13 листопада до МДУ завітали співробітники Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області на чолі з в. о. начальника Іриною Долозіною. Гості зустрілися з ректором, членом-кореспондентом НАПН України, професором, Почесним Генеральним консулом Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтином Балабановим, викладачами та студентами економіко-правового факультету.

Ірина Долозіна підготувала презентацію, у якій висвітлила ключові напрямки роботи Головного управління ДФС у Донецькій області. Вона розповіла про структуру платників податків і бюджетоформуючі галузі промисловості. Окрему увагу приділила зовнішньоекономічній діяльності Донецької області й аналізу експортно-імпортних операцій. Також присутні на зустрічі дізналися про результати інформаційно-роз’яснювальної кампанії, спрямованої на детінізацію зайнятості і доходів населення, й отримали змогу поставити питання спікеру.


По завершенні зустрічі відбулося підписання договору про співробітництво між МДУ і Головним управлінням Державної фіскальної служби у Донецькій області. Серед основних завдань співпраці – підвищення якості практичної підготовки майбутніх фахівців і поширення податкової грамотності серед населення міста Маріуполя. 


Як зазначив ректор МДУ Костянтин Балабанов, ця угода відкриє нові можливості для студентів університету, зокрема, можливість отримувати знання від досвідчених фахівців з питань податкової справи і проходити практику у Головному управлінні ДФС у Донецькій області. Таким чином, сторони об'єднають зусилля для формування резерву молодих кваліфікованих кадрів. 


Працівники ГУ ДФС у Донецькій області у свою чергу прагнуть підвищити рівень володіння англійською та українською мовами, у чому їм допомагатимуть провідні вчені Маріупольського державного університету.


Читайте також: МДУ і Донецький апеляційний суд підписали меморандум про співпрацю

Переглядів: 134 | Додав: Press