Головна » 2020 » Липень » 23 » МДУ підписав меморандум про співпрацю з Центром розвитку стартапів «1991 Маріуполь» та IT-компаніями міста
13:00
МДУ підписав меморандум про співпрацю з Центром розвитку стартапів «1991 Маріуполь» та IT-компаніями міста

22 липня відбулася зустріч представників міської влади, закладів вищої освіти та ІТ-компаній, у якій взяла участь перший проректор Маріупольського державного університету, професор Олена Булатова. Учасники заходу об'єдналися для обговорення програми стажувань у сфері IT від Центру розвитку стартапів «1991 Маріуполь».

Програма стажувань реалізується громадською організацією SocialBoost за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Вона створена з метою вирішення кадрового дефіциту у IT-сфері. Під час проходження програми стажери мають можливість отримати нові професійні знання, удосконалити їх на практиці у компаніях Маріуполя, а також отримати робочі місця. 


Про подробиці програми присутнім розповіла проєктна директорка Центру розвитку стартапів «1991 Маріуполь» Єва Бельченко. Вона відзначила, що на сьогодні вже 33 маріупольці безкоштовно пройшли навчання за напрямами продуктовий менеджмент, IT-маркетинг і JavaScript Development та починають кар'єру в ІТ-компаніях міста. 


Як зауважила Олена Булатова, перед Маріуполем стоїть багато викликів, одним із яких є значний відтік молоді. Для вирішення цієї проблеми перший проректор пропонує створювати умови, аби молодь залишалася у місті та знаходила можливість для реалізації творчого потенціалу.
 

Необхідно розвивати креативну індустрію, технологію та ІТ-кластер. Поява таких установ як Центр розвитку стартапів дуже важливий для міста елемент у будуванні інноваційної екосистеми. МДУ почав підготовку ІТ-фахівців у 2013 року і ми розуміємо, що тільки через партнерство між університетом, бізнесом, владою, «1991 Маріуполь» ми можемо розвивати ІТ-кластер міста. Створити нові сектори креативної економіки та дати можливість талановитій молоді залишитися у Маріуполі, щоб розвивати місто,


– Олена Булатова.

 

По завершенні зустрічі учасники підписали меморандум про співпрацю. Він передбачає проведення спільних заходів і організацію стажувань, зокрема для студентів МДУ. 


Читайте такожМаріуполь 2030: МДУ став учасником розробки Стратегії розвитку міста

 

Переглядів: 191 | Додав: Press2