Головна » 2018 » Січень » 16 » МДУ підписав угоду про співпрацю з обласним управлінням юстиції
15:42
МДУ підписав угоду про співпрацю з обласним управлінням юстиції

16 січня відбулося підписання договору про співпрацю між Маріупольським державним університетом і Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області. Підписи під угодою поставили начальник ГТУЮ у Донецькій області Олена Павлова і ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. На зустрічі з керівництвом управління юстиції були присутні також голова Маріупольської громадської організації «Адвокатура СОС» Ігор Курильчук, перший проректор МДУ, професор Олена Булатова, декан економіко-правового факультету, професор Роман Толпежніков, в. о. завідувача кафедри права та публічного адміністрування, професор Борис Свірський, викладачі та студенти ЕПФ.

Договір передбачає організацію практики студентів на базі управління, працевлаштування випускників, проведення спільних науково-практичних та культурно-просвітницьких заходів, залучення співробітників ГТУЮ у Донецькій області до роботи Юридичної клініки МДУ, проведення семінарів з англійської та української мов для співробітників обласного управління юстиції та інші не менш цікаві спільні проекти.

Костянтин Балабанов зауважив, що МДУ вже зараз активно співпрацює з Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області, яке сприяє організації стажувань студентів на базі управління, повідомляє про вакансії, проводить інформаційно-комунікаційні заходи для студентської молоді. Тож підписаний договір покликаний розширити напрямки цієї взаємодії. Очікується, що угода сприятиме подальшому підвищенню якості підготовки фахівців, насамперед, правознавців, і в той же час відкриє широкі перспективи для зміцнення кадрового потенціалу обласного управління юстиції.

«Ми будемо раді зустрічі і з педагогічним колективом, і зі студентами університету, і постараємося зробити ці зустрічі систематичними. Ми будемо співпрацювати і шукати форми і шляхи, які будуть не тільки цікаві, але й корисні і юстиції, і університету», – підкреслила Олена Павлова.

Читайте також: Студенти МДУ отримали дипломи прокуратури Донецької області за перемогу у конкурсі творчих робіт

Переглядів: 467 | Додав: Прес-центр