Головна » 2017 » Грудень » 20 » Студенти МДУ навчатимуть лікарів англійської мови
13:39
Студенти МДУ навчатимуть лікарів англійської мови

20 грудня відбулася зустріч ректора Маріупольського державного університету, професора, Почесного консула Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтина Балабанова і головного лікаря Міського міжрайонного онкологічного диспансера м. Маріуполя Сергія Волошина. Метою візиту очільника медичного закладу до МДУ було обговорення перспектив співпраці у навчально-методичній, організаційній та просвітницькій сферах. Досягнуті домовленості були закріплені підписанням договору про співпрацю між університетом та ММОД.

У рамках угоди виш надаватиме можливість співробітникам ММОД вивчати іноземну мову, а також допомогу з правової освіти і роз’яснення нормативно-правових актів, які стосуються діяльності Міського міжрайонного онкологічного диспансеру. У свою чергу ММОД зобов’язується створювати належні умови для роботи представників Маріупольського держуніверситету при проходженні викладацької та перекладацької практик, сприяти у підготовці навчально-методичних посібників, апробації дидактичного матеріалу тощо. Також планується проведення спільних науково-комунікативних заходів, націлених на пропаганду здорового способу життя у місті.

Цього місяця студенти факультету грецької філології та перекладу МДУ Світлана Романенкова, Вадим Покорєєв, Ксенія Герман та Руслан Буряк разом зі старшим викладачем кафедри грецької філології та перекладу Евеліною Рябченко вже відвідували Маріупольський міський міжрайонний онкологічний диспансер. Студенти познайомились із працівниками медичного закладу й обговорили деталі подальшого співробітництва. 

Згідно з підписаною угодою старшокурсники спеціальності «Мова і література (новогрецька)» викладатимуть англійську мову для співробітників онкологічного диспансеру. Це сприятиме вдосконаленню педагогічних і перекладацьких навичок студентів, які вивчають англійську як другу іноземну мову, а медикам допоможе покращити рівень володіння розмовною англійською для вільного спілкування з іноземними партнерами.

Читайте також: Старший викладач МДУ, відомий журналіст і медіаексперт Андрій Куликов провів семінар для співробітників поліції Донеччини

Переглядів: 576 | Додав: Press