Головна » 2018 » Жовтень » 18 » У МДУ відзначили початок ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
12:33
У МДУ відзначили початок ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

18 жовтня у Маріупольському державному університеті відбулося відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України. 

В урочистому заході взяли участь викладачі та студенти факультету філології та масових комунікацій, які прочитали поезії митця та виступили із докладами, розповівши про цікаві факти із життя і творчості Великого Кобзаря.


Мовно-літературний конкурс має на меті вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, сприяння піднесенню престижу української мови і літератури, підвищення рівня загальної мовної культури та виховання патріотизму у молодого покоління.


Студенти МДУ вже не перший рік беруть участь у цьому конкурсі. На сьогодні охочих виявити свої знання і творчі здібності вже близько 20. Завдання для першого етапу, який проходить на базі університету, розробляють викладачі кафедри української філології. Цього року студентам запропонують написати публіцистичну статтю на тему «Християнські ідеї та цінності у творчості Тараса Шевченка». Автори кращих робіт візьмуть участь у другому, регіональному, етапі конкурсу.


Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка триватиме до березня 2019 року. Переможцям фінального етапу, які наберуть найбільшу кількість балів, буде призначена стипендія Президента України. 


Читайте також: У МДУ розпочався XVIII Тиждень італійської мови у світі

Переглядів: 173 | Додав: Press