Головна » 2018 » Жовтень » 26 » На базі МДУ пройшов Всеукраїнський молодіжний форум «У твоїх руках»
17:21
На базі МДУ пройшов Всеукраїнський молодіжний форум «У твоїх руках»

25-26 жовтня у Маріупольському державному університеті проходив Всеукраїнський молодіжний форум «У твоїх руках», організований ГО «Українська академія лідерства» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Маріупольської міської ради і МДУ.

У заході взяли участь близько 500 молодих людей, серед яких були старшокласники та студенти із різних регіонів України. Місце проведення вибране не випадково, адже організатори форуму з-поміж іншого прагнули відкрити Маріуполь для широкого кола української молоді.


На відкритті форуму з вітальним словом до присутніх звернулися заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, заступник директора департаменту сім'ї та молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна, ректор Маріупольського державного університету Костянтин Балабанов та керівник ГО «Українська академія лідерства» Роман Тичківський.


Молодіжний форум проходив у форматі панельних дискусій на теми: як творити себе, як творити організацію, як творити країну. Серед спікерів були заступник директора Центру інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємініте, голова і співзасновник Центру UA Олег Рибачук, командир 503 окремого батальйону морської піхоти Вадим Сухаревський, переможець бізнес-проекту «Український донецький куркуль» Олександр Шкатула, менеджер сувенірного напрямку Холдингу емоцій «!FEST» Ромко Дзедзик (Колобок). Також учасники форуму з інших міст відвідали вільні арт-простори Маріуполя: «Халабуда», «Тю», «Вежа», поспілкувалися з активістами Маріупольської спілки молоді. 


Організатори форуму заявили про намір створити осередок Української академії лідерства у Маріуполі. Академія пропонує 10-місячну освітню програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років, яка будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного й інтелектуального розвитку. Під час навчання, яке триває 6 днів на тиждень, студенти проживають у кампусах академії. Наразі осередки Української академії лідерства працюють у Києві, Львові, Харкові, Полтаві, Миколаєві та Чернівцях.


Читайте також: Студенти МДУ взяли участь у Всеукраїнському форумі студентського самоврядування

Переглядів: 177 | Додав: Press