Головна » 2020 » Лютий » 7 » МДУ привітав Маріупольський краєзнавчий музей зі 100-річчям
17:32
МДУ привітав Маріупольський краєзнавчий музей зі 100-річчям

6 лютого у Маріупольскій камерній філармонії відбулося урочисте святкування 100-річчя Маріупольського краєзнавчого музею. Привітати працівників з ювілеєм музею прийшли представники міської влади, громадськості та закладів вищої освіти.

Від Маріупольського державного університету колектив музею привітали ректор МДУ, член-кореспондент НАПН України, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов, декан історичного факультету, професор Вікторія Лисак, викладачі та студенти історичного факультету.


Костянтин Васильович відзначив, що Маріупольський краєзнавчий музей був і залишається туристичною меккою для поціновувачів старовинної атмосфери. Адже тільки за допомогою експонатів, свідків минулого, та цікавої розповіді екскурсовода людина здатна здійснити подорож у часі і побачити, яким було життя її предків.


Під час святкової програми директорка музею, випускниця МДУ Наталя Капустнікова розповіла гостям про історію становлення та розвитку музею. Також присутні мали змогу насолодитися музичними номерами від колективу Маріупольського муніципального камерного оркестру «Ренесанс» під керівництвом художнього керівника і диригента Василя Крячка.


МДУ плідно співпрацює з Маріупольським краєзнавчим музеєм. Традиційно на базі установи проходять практику студенти спеціальностей «Середня освіта. Історія», «Історія та археологія», «Культурологія», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Викладачі та студенти користуються Фондами музею для підготовки науково-дослідних робіт. Також варто відзначити, що у музеї працюють випускники спеціальності «Історія» Маріупольського держуніверситету.


Читайте також: Нові можливості для студентів: МДУ підписав угоди про розширення співпраці з маріупольськими ЗМІ

 

Переглядів: 212 | Додав: Press2