Головна » 2018 » Квітень » 26 » МДУ продовжує знайомити абітурієнтів із факультетами
12:39
МДУ продовжує знайомити абітурієнтів із факультетами

У Маріупольському державному університеті тривають Дні відкритих дверей на факультетах. 25-26 квітня майбутніх абітурієнтів зустрічали факультет іноземних мов і факультет грецької філології та перекладу.

Школярів привітали декани факультетів Олена Павленко і Світлана Шепітько, викладачі та студенти. Присутні дізналися про роботу кафедр та отримали загальну інформацію щодо спеціальностей. Заступник відповідального секретаря приймальної комісії МДУ Лідія Романенко ознайомила старшокласників з особливостями вступної кампанії 2018 року.

 

Програма Дня відкритих дверей на факультеті іноземних мов включала майстер-класи з англійської, немецької, французьської, італійської мов та з образотворчого мистецтва, а також лекцію докторантки Манчестерського університету Анна Балаж на тему академічної мобільності.

 

Факультет грецької філології та перекладу влаштував для майбутніх абітурієнтів виступ англійського театру, пробне заняття «Вивчаємо польську разом», презентації студентських наукових товариств «ПереКЛАДач» і «Колаж», студентської театральної студії «Антракт». 

 

Читайте також: На історичному факультеті МДУ відбувся День відкритих дверей

Переглядів: 290 | Додав: Press