Головна » 2018 » Листопад » 16 » Філологи МДУ провели майстер-класи з української мови для співробітників фіскальної служби Донеччини
16:50
Філологи МДУ провели майстер-класи з української мови для співробітників фіскальної служби Донеччини

У рамках договору про співробітництво між Маріупольським державним університетом і Головним управлінням ДФС у Донецькій області кафедра української філології організувала майстер-класи з української мови для співробітників фіскальної служби.

Практичне заняття проводили асистент кафедри Тетяна Тютюма і магістрантка спеціальності «Середня освіта. Українська мова та література» Світлана Коломієць. Близько 200 співробітників різних підрозділів обласного управління ДФС мали змогу розширили свої знання орфографії, морфології, основ риторики, удосконалили навички правопису і ділового мовлення.


Окрім подібних майстер-класів, угода між університетом і фіскальною службою Донеччини передбачає також організацію практик студентів на базі Головного управління ДФС у Донецькій області та формування резерву молодих кваліфікованих кадрів.


Читайте також: МДУ підписав договір про співпрацю з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Донецькій області

Переглядів: 135 | Додав: Press