Головна » 2020 » Червень » 15 » ВСТУП - 2020: МДУ провів онлайн-конференцію для абітурієнтів та їхніх батьків (ЗАПИС ТРАНСЛЯЦІЇ)
17:05
ВСТУП - 2020: МДУ провів онлайн-конференцію для абітурієнтів та їхніх батьків (ЗАПИС ТРАНСЛЯЦІЇ)

15 червня Маріупольський державний університет провів онлайн-конференцію для абітурієнтів та їхніх батьків «МДУ про вступ». Зустріч пройшла на платформі Zoom за участі керівництва, приймальної комісії та представників факультетів МДУ.

На початку зустрічі присутніх привітав проректор із міжнародних зв’язків, професор кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики, радник голови Донецької облдержадміністрації Микола Трофименко. Він відзначив, що університет підготовлений до роботи за будь-яких умов, навіть епідеміологічних, і до проведення якісної підготовки майбутніх фахівців в очному та дистанційному режимах.  


Під час заходу відповідальний секретар приймальної комісії Юлія Демидова і заступник відповідального секретаря В'ячеслав Кудлай розповіли присутнім про нововведення вступної кампанії 2020 року, про вступ на базі атестату та диплому молодшого спеціаліста, а також за спрощеною процедурою через освітні центри «Донбас-Україна» і «Крим-Україна». Декани факультетів зосередили увагу на специфіці навчання на спеціальностях і стажуваннях.


Конференція проходила у форматі «питання-відповідь». Абітурієнтів та їхніх батьків цікавило, які сертифікати ЗНО потрібні для вступу на спеціальності, яку кваліфікацію та перспективи працевлаштування отримає випускник МДУ, чи можливо вступити через освітні центри з українським громадянством і атестатом закладу з тимчасово окупованої території, як можна отримати додаткові бали при вступі та коли розпочнеться навчальний рік для першокурсників. 


Переглянути запис конференції можна за посиланням. Нагадуємо, що абітурієнти можуть поставити питання через онлайн-форму «Запитай про вступ».


Звертаємо увагу, що перед початком вступної кампанії приймальна комісія Маріупольського держуніверситету проведе онлайн-конференцію, на якій буде детально роглянуто, як завантажити документи до електронного кабінету, правильно виставити приорітетність, подати заявку до закладу освіти та інше.

 

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ МДУ

ПЕРЕЛІК ПРЕДМЕТІВ У СЕРТИФІКАТІ ЗНО

ВСТУП ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ЗОНИ АТО ЧЕРЕЗ ОСВІТНІ ЦЕНТРИ «ДОНБАС-УКРАЇНА» ТА «КРИМ-УКРАЇНА»

 

Графік роботи приймальної комісії МДУ:
Понеділок – п’ятниця: з 9:00 до 16:30
Субота: з 9:00 до 13:00
Неділя – вихідний


Контакти:
Адреса: м. Маріуполь, пр. Будівельників, 129а, 1 поверх, каб. 112
Тел.: (0629) 58-70-52, (050) 828-03-03
E-mail: enrollment@mdu.in.ua

 

Читайте також: ВСТУП - 2020: оновлені терміни вступної кампанії


Підпишіться на телеграм-канал МДУ про вступ і першими дізнавайтеся актуальні новини про вступну кампанію

Переглядів: 423 | Додав: Press2