Головна » 2017 » Квітень » 20 » МДУ розвиває лідерський потенціал
16:11
МДУ розвиває лідерський потенціал

Маріупольський державний університет продовжує співпрацю з Британською Радою, Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) в контексті сприяння реформуванню вищої освіти України та розвитку лідерського потенціалу українських вищів. 

Перший етап з підготовки майбутніх лідерів відбувся у Києві. МДУ представила старший викладач кафедри філософії та соціології Катерина ТримаНагадаємо, що минулого року вона була учасником команди від Маріупольського держуніверситету.

На зборі були представники 14 провідних вузів України. Перед учасниками було поставлено важливі завдання: проаналізувати баланс між лідерством і менеджментом; поміркувати про власну лідерську ідентичність, носіями якого типу лідерства вони є, чим вони захоплюються, які лідерські підходи та навички хочуть розвинути. 

В результаті інтенсивної дводенної роботи учасники презентували власний нарис особистості; визначили особливості різних типів лідерства та ситуацій, в яких працює той чи інший тип лідера більш ефективно, а головне - дослідили феномен лідерства в контексті реформування вищої освіти України.

Читайте також: Проект від Представництва ЄС в Україні: конкурс відео на тему енергосбереження

Переглядів: 624 | Додав: Прес-центр