Головна » 2017 » Червень » 27 » МДУ розвиває співробітництво з Посольством США в Україні
13:11
МДУ розвиває співробітництво з Посольством США в Україні

27 червня Маріупольський державний університет відвідали представники Посольства США в Україні – радник з питань преси, освіти і культури Карен Робблі та аташе з питань викладання англійської мови Джон Сілвер. Під час зустрічі з проректором з міжнародних зв'язків, професором Миколою Трофименком і директором наукової бібліотеки МДУ Аллою Шакулою обговорювалися перспективи організації підтримки бібліотеки з боку Посольства США. 

Спілкуючись із гостями, Микола Трофименко розповів про бібліотеку елліністичних студій імені Костянтиноса Левендіса, яка вже понад 10 років працює на базі факультету грецької філології МДУ. Фонд бібліотеки налічує понад 18 тисяч наукової, науково-методичної та художньої літератури англійською, італійською, латинською, німецькою мовами, а сам проект є результатом успішної співпраці вишу із зарубіжними партнерами, зокрема з міжнародним Фондом «Анастасіос Г. Левендіс» (Республіка Кіпр).

Також у центрі уваги були питання інформаційної взаємодії та подальше співробітництво у галузі освіти, науки та культури між університетом і дипломатичним представництвом Сполучених Штатів.

Нагадаємо, що минулого року представники Посольства США вже відвідували Маріупольський держуніверситет. Тоді вони передали до бібліотеки МДУ комплекс історичної, наукової та художньої літератури, а також книжки для вивчення англійської мови. Цього разу бібліотечний фонд вишу поповнився корисними методичними розробками, націленими на вивчення англійської мови за допомогою відеоігор.

Читайте також: Родина відомого краєзнавця Аркадія Проценко передала книги до бібліотеки МДУ

 

Переглядів: 440 | Додав: Прес-центр