Головна » 2018 » Листопад » 21 » МДУ співчуває: наукова спільнота втратила видатного вченого Ілька Корунця
11:31
МДУ співчуває: наукова спільнота втратила видатного вченого Ілька Корунця

Колектив Маріупольського державного університету висловлює глибокі співчуття рідним, близьким і колегам професора кафедри англійської філології і перекладу Київського національного лінгвістичного університету, заслуженого працівника освіти України Ілька Вакуловича Корунця у зв’язку з його смертю.

Це тяжка втрата для всієї наукової спільноти України. Ілько Корунець був авторитетним вченим, мудрим наставником молодих науковців, прикладом високопрофесійного та відданого справі перекладача для своїх студентів. Саме з його наукових досліджень розпочалася історія сучасного українського перекладознавства.


Ілько Вакулович Корунець зробив неоціненний внесок у підготовку фахівців за спеціальністю «Переклад (англійська)» на початку становлення цього напряму у Маріупольському державного університеті. Він читав теоретичні курси і був одним із перших викладачів, залучених до викладання на цій спеціальності. 


Викладачі та випускники університету пам’ятають професора надзвичайно життєрадісною, працелюбною та відповідальною людиною, талановитим педагогом, який усім серцем вболівав за майбутнє вітчизняної освіти і науки. Його завжди вирізняли колосальна ерудованість, щирий патріотизм, активна громадянська позиція, доброта і відкритість, завдяки чому світла пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях вдячних учнів, колег і всіх, хто його знав.


Вічна пам’ять…

Переглядів: 109 | Додав: Прес-центр