Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Середа, 21.02.2018, 10:49
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
  Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал
 • Головна » 2017 » Листопад » 8 » МДУ став учасником проекту Еразмус+ «Переосмислення регіональних досліджень: Балто-Чорноморський зв’язок»
  12:25
  МДУ став учасником проекту Еразмус+ «Переосмислення регіональних досліджень: Балто-Чорноморський зв’язок»

  30 жовтня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася установча нарада проекту Еразмус+ «Переосмислення регіональних досліджень: Балто-Чорноморський зв’язок». Проект реалізується за участі провідних вишів Естонії, Польщі, Швеції та Литви. Від України до проекту долучилися Львівський національний університет імені Івана Франка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова і Маріупольський державний університет. Координаторами проекту виступають Університет м.Тарту (Естонія), а на національному рівні – ЛНУ імені Івана Франка.

  У нараді взяли участь представники університетів-партнерів проекту. МДУ представляли проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Трофименко і доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Сергій Пахоменко.

  Під час наради учасники обговорили конкретні кроки реалізації проекту, мета якого – сприяти розвитку вищої освіти в Україні та допомогти університетам відповідати найвищим освітнім стандартам. Окрім того, проект допоможе вітчизняним вишам встановити зв’язки з університетами-партнерами в Європі, залучити іноземних студентів та проводити наукові розвідки у Балто-Чорноморському регіоні, досліджуючи його історичний, політичний, економічний та культурний розвиток.

  У рамках проекту на спеціальності «Міжнародні відносини» МДУ будуть впроваджені навчальні модулі, пов’язані з Балто-Чорноморськими студіями, а у майбутньому спільно із зарубіжними університетами буде розроблена магістерська програма, у межах якої студенти досліджуватимуть національне та міжнародне співробітництво між країнами регіону і перспективи регіону в контексті європейської інтеграції та регіонального співробітництва. Програма буде орієнтована як на українських, так і на іноземних студентів, чиї академічні інтереси або практична діяльність тісно пов’язані з Балтійським та/або Чорноморським регіонами. 

  Великим плюсом участі у проекті стане зміцнення матеріально-технічної бази університету. Так, за умовами проекту на базі університету буде створений центр вивчення Балто-Чорноморського регіону, оснащений сучасною технікою і тематичною літературою.

  Читайте також: У МДУ підбили підсумки проекту з розробки українознавчих курсів для учнів з непідконтрольної території

  Переглядів: 236 | Додав: Прес-центр


  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Листопад 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930

             
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2018

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com