Головна » 2022 » Листопад » 1 » МДУ став учасником міжнародного проєкту з розвитку управлінських навичок та інтернаціоналізації освіти
09:53
МДУ став учасником міжнародного проєкту з розвитку управлінських навичок та інтернаціоналізації освіти

Маріупольський державний університет долучився до проєкту THEA Ukraine X, що реалізується Університетом прикладних наук Мюнстеру (Німеччина). Заявку МДУ на участь відібрали серед 200 закладів вищої освіти України.

Міжнародний проєкт дозволить спільноті Маріупольського університету покращити професійні компетенції і загальні управлінські навички, сприяти інтернаціоналізації освіти, налагодити міжнародну наукову співпрацю з вишами Німеччини та створити стійкі зв’язки з українськими університетами.


У листопаді для співробітників МДУ відбудеться серія мультиплікаційних тренінгів з питань інтернаціоналізації та управління вищої освіти.


Проєкт розпочався конференцією «День стійкості – чого ми можемо навчитися від криз», у якій взяла участь очільниця відділу по роботі з іноземними студентами Центру міжнародної освіти Маріупольського університету Лідія Шевченко.


Під час заходу Лідія Андріївна поділилася з колегами досвідом забезпечення стійкої роботи університету в умовах переміщення до Києва. Представниця МДУ розповіла про розвиток міжнародних партнерських відносин, модернізацію освітніх програм, оновлення стратегії та бренду університету, створення гуманітарного штабу для допомоги маріупольцям.

 

Читайте також: МДУ продовжує розвивати інтернаціоналізацію освітнього процесу та дослідницької діяльності у складі Альянсу європейських університетів

Переглядів: 279 | Додав: Прес-центр