Головна » 2020 » Серпень » 4 » МДУ – учасник програми Еразмус+ з розвитку потенціалу у сфері вищої освіти
15:50
МДУ – учасник програми Еразмус+ з розвитку потенціалу у сфері вищої освіти


Маріупольський державний університет став учасником Програми Європейського Союзу Еразмус+ задля розбудови потенціалу у сфері вищої освіти. За результатами конкурсу відбір пройшли 26 заяв із 201, поданих на розгляд.

Університет реалізовуватиме проєкт «Адаптація та інтеграція іноземних студентів», який об'єднав освітні заклади і підприємства України, Італії, Німеччини та Литви.


Метою проєкту є розвиток потенціалу закладів вищої освіти і вдосконалення роботи українських вишів з іноземними громадянами. Грант міжнародної ініціативи, заявником якого виступила Нідерландська бізнес-академія, складає майже 1 000 000 євро.


Реалізація передбачає інтеграцію іноземних студентів до культурного, етнічного та соціального середовища України й Європейського Союзу, підвищення кваліфікації академічних працівників щодо особливостей роботи з громадянами із зарубіжних країн, а також розбудову потенціалу міжнародних офісів і підвищення якості надання адміністративних послуг. У рамках проєкту представники закладів братимуть участь у зустрічах, тренінгах, семінарах і робочих поїздках по Україні та по країнам Європейського Союзу.


Проєкт «Адаптація та інтеграція іноземних студентів» триватиме з 15 листопада 2020 року по 14 листопада 2023 року.


У межах Програми Еразмус+ задля розбудови потенціалу у сфері вищої освіти буде втілено 10 масштабних проєктів, які спрямовані на модернізацію освітніх програм і врядування закладів вищої освіти, зміцнення зв’язків системи вищої освіти з економічним і соціальним середовищем.


Діяльність МДУ спрямована на інтернаціоналізацію, розвиток міжнародних зв'язків і підтримку дружніх відносин з багатьма країнами світу. На сьогоднішній день в університеті здобувають освіту близько 350 студентів-іноземців із Туркменістану, Камеруну, Нігерії, Гани, Бангладеш, Індії та інших зарубіжних країн. Під час проєкту Еразмус+ учасники отримають професійний європейський досвід, що допоможе ще більшій кількості іноземних громадян вступати до закладів вищої освіти України, зокрема до Маріуполя.


Читайте також: МДУ отримав рекомендації експертів зі створення стратегії розвитку університету

Переглядів: 789 | Додав: Press2