Головна » 2020 » Листопад » 18 » МДУ – учасник проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»
15:45
МДУ – учасник проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

Маріупольський державний університет став учасником проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative). Проєкт упроваджує організація «Американські Ради з міжнародної освіти» за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

МДУ пройшов відбір і став одним із 60 вишів, які спільно з експертами працюватимуть над створенням дієвої системи забезпечення якості освіти та академічної доброчесності у своєму закладі. Загалом заяви на участь подали 153 українські університети.  


Виші отримають навчальну і технічну підтримки внутрішньому забезпеченню якості освіти. У рамках проєкту університети-учасники створять ефективну модель моніторингу якості освіти, виявлять ключові проблеми і причини порушень принципів академічної доброчесності, а також отримають експертні рекомендації із вдосконалення якості освіти.


Проєкт реалізовуватиметься з 23 по 27 листопада і включатиме п'ять основних етапів у роботі з університетами та їх академічними структурними підрозділами. Перші три етапи передбачають навчання з проведення опитувань і самоаналізу вишу, проведення ефективного внутрішнього моніторингу ситуації з академічної доброчесності та якості освіти, виявлення ключових причин порушень академічної доброчесності.


Четвертий етап зосередить учасників на розгляді тематик, суміжних академічній доброчесності та якості освіти. Фінальний етап буде присвячений обговоренню, коригуванню та впровадженню університетських стратегій із підтримки академічної доброчесності.


Під час проведення заходів, запланованих проєктом, Маріупольський університет представлять проректор із науково-педагогічної роботи, доцент Тетяна Марена, начальник навчального відділу Марія Зіміна та завідувач лабораторії із забезпечення якості освіти Юлія Ізотова.


Також у рамках участі у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» між Американськими Радами та МДУ буде підписаний Меморандум про співпрацю.


Читайте також: MediaHub: студенти-журналісти МДУ візьмуть участь у міжнародному проєкті

Переглядів: 132 | Додав: Press2