Головна » 2017 » Грудень » 5 » МДУ – учасник Турніру ГУНП в Донецькій області за Кубок Миру
15:10
МДУ – учасник Турніру ГУНП в Донецькій області за Кубок Миру

5 грудня відбулося урочисте відкриття Турніру Головного управління Національної поліції в Донецькій області з міні-футболу та волейболу за Кубок Миру, приуроченого до Дня Збройних Сил України. У змаганнях братимуть участь команди Маріупольського державного університету, Донецького юридичного інституту МВС України, ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Управління патрульної поліції Маріуполя, Управління поліції охорони в Донецькій області, військової частини 3057 Національної гвардії України і Головного управління ДСНС України в Донецькій області. 

Турнір організований у рамках трьохсторонньої угоди про співпрацю між главком, Маріупольським держуніверситетом і ПДТУ, закономірним продовженням якої стало створення Координаційної ради з питань реалізації договору. Ініціаторами проведення змагань виступили начальник ГУНП в Донецькій області, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин, ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов і ректор ПДТУ, професор В'ячеслав Волошин.

Урочисте відкриття розпочалося з виступу солістів оркестру Головного управління Національної поліції в Донецькій області (диригент – Іван Лужний). З вітальним словом до присутніх звернулися керівники силових структур і навчальних закладів, чиї команди змагатимуться у турнірі. Від МДУ учасників привітала перший проректор Олена Булатова, яка відзначила велике значення подібних заходів для пропагування здорового способу життя серед молоді.

Студенти Маріупольського держуніверситету регулярно беруть участь і здобувають призові місця на міських, обласних та всеукраїнських змаганнях з міні-футболу та волейболу. Символічно, що за Кубок Миру змагатимуться команди, до складу яких увійшли як українські, так і іноземні студенти – з Нігерії та Камеруну.

Турнір з міні-футболу за Кубок Миру проходитиме 5-6 грудня у спортивному комплексі ПДТУ. 7-8 грудня волейбольні команди, які боротимуться за Кубок Миру, гостинно зустрічатиме спортивний комплекс Маріупольського державного університету.

Урочисте закриття та нагородження учасників і переможців турніру відбудеться у суботу, 9 грудня, в актовій залі МДУ. 

Бажаємо успіхів командам університету!

Читайте також: Начальник поліції Маріуполя провів профорієнтаційну зустріч зі студентами МДУ

Переглядів: 443 | Додав: Прес-центр