Головна » 2018 » Листопад » 15 » МДУ увійшов до програми прес-туру європейських журналістів Україною
16:52
МДУ увійшов до програми прес-туру європейських журналістів Україною

15 листопада до Маріупольського державного університету завітали журналісти провідних медіа Туреччини, Болгарії, Угорщини та Естонії, для яких Академія української преси проводить прес-тур Україною. Проект реалізується за підтримки Посольства США в Україні.

Кореспондент естонської газети «Postimees» Бретті Сарапу, журналіст угорського незалежного інформаційного порталу Петер Бакоді, представник болгарської медіа-групи «Club Z» Момчіл Індйов і кореспондент турецького видання «Hurriyet» Ілкер Сезер займаються висвітленням міжнародних подій, та в Україні і в Маріуполі вони вперше.


Зарубіжних гостей зустрів ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов, який провів для них ознайомчу екскурсію університетом. Представники іноземних ЗМІ побачили міжнародні центри МДУ, Бібліотеку елліністичних студій імені Костянтиноса Левендіса, Музей історії та археології. 


Як розповів президент АУП, професор Валерій Іванов, прес-тур організований, щоб журналісти європейських медіа, на власні очі побачили, що відбувається на Сході України, і зробили висновки, не покладаючись на данні інформаційних агентств та інших журналістів. 

У нас буде ще десь 5-6 таких турів. Колеги мають змогу самі вирішити, який регіон відвідати, та через сумні події, які зробили Донбас відомим за межами країни, більшість із них віддає перевагу саме цьому регіону. Маріупольський державний університет ми теж обрали із зрозумілих причин. У першу чергу, тому що він орієнтований на міжнародне співробітництво, на Європу, і це безумовно цікаво європейським журналістам, 

 Валерій Іванов.


Під час візиту до МДУ представники європейських медіа поспілкувалися з керівництвом університету. Їх цікавили питання, пов’язані із роботою закладу у складних військово-політичних умовах, зокрема, яким чином відбувається взаємодія з жителями тимчасово окупованих територій Донбасу.


У рамках прес-туру делегація вже побувала у Сєвєродонецьку, Краматорську та Слов’янську. У Маріуполі, крім університету, журналісти відвідали Центр надання адміністративних послуг, кардіологічний центр, креативний простір «Vezha»,  зустрілися із представниками міської влади та засобів масової інформації.


Читайте також: Студенти МДУ організували інформаційну кампанію до Всесвітнього дня рециклінгу

Переглядів: 175 | Додав: Прес-центр