Головна » 2017 » Вересень » 27 » МДУ відвідали філологи з університетів Греції
13:52
МДУ відвідали філологи з університетів Греції

27 вересня Маріупольський державний університет відвідала делегація Грецької Республіки у складі професора прикладного мовознавства відділення початкової освіт Університету західної Македонії Елені Гріви та завідувача відділення мови, філології та культури країн Причорномор’я Університету Фракії імені Демокріта Марії Дімасі. Гостей зустріли проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Трофименко і Генеральний консул Грецької Республіки у Маріуполі Елені Георгопулу.

Гості зустрілися з керівництвом вишу й обговорили напрямки роботи у межах тристороннього договору про співпрацю, який був підписаний у червні 2017 року з ініціативи доцента кафедри грецької філології та перекладу, кафедри педагогіки і освіти Наталі Воєвутко

Договір передбачає проектні пропозиції у рамках кооперації Європейського Союзу, розробку та поширення спільної навчально-методичної літератури, академічну мобільність викладачів і студентів, що вивчають новогрецьку мову, організацію і проведення спільних наукових конференцій та інших освітніх заходів між трьома вишами.

У рамках візиту до МДУ грецькі вчені познайомилися з університетом і провели зустріч зі студентами факультету грецької філології та перекладу, на якій розповіли про особливості студентської мобільності у межах освітніх програм ЄС.

Також Елені Гріва та Марія Дімасі відвідали факультет іноземних мов, де зустрілися з викладачами кафедри педагогіки та освіти, щоб обговорити питання мовної політики та стратегії навчання грецької мови, зокрема у початковій школі.

Читайте також: Запрошуємо взяти участь у V Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць»

 

Переглядів: 715 | Додав: Прес-центр