Головна » 2018 » Лютий » 20 » Студенти з Ужгорода зустрілися зі студрадою МДУ
17:32
Студенти з Ужгорода зустрілися зі студрадою МДУ

20 лютого у Маріупольському державному університеті пройшла зустріч учасників програми студентського обміну «GOxChange», які приїхали з Ужгорода, зі студрадою МДУ. Представники студентського самоврядування на чолі із Сергієм Яровим розповіли про основні напрямки діяльності і досягнення студради, творчі та благодійні проекти, які реалізують студенти вишу. Після цього молодь обмінялася досвідом з організації роботи студентської ради у своїх вишах.

Нагадаємо, що протягом 10 днів ужгородські студенти знайомитимуться із Маріуполем. У програмі перебування оглядові і тематичні екскурсії, воркшопи, відвідування великих підприємств, зустрічі із представниками малого бізнесу, громадських організацій, творчої молоді. Свої враження від приймаючого міста учасники передаватимуть у фото-, відео - та текстових медійних проектах, мета яких — зруйнувати стереотипи про малознайоме місто.

Завтра гості з Ужгорода відвідають Музей історії та археології МДУ, а презентація студентських проектів, покликаних сформувати нове уявлення про Маріуполь, відбудеться 27 лютого о 16:00 на базі Маріупольського держуніверситету. Кращі проекти будуть розміщені у провідних національних та регіональних ЗМІ.

Читайте такожЗа програмою обміну «GOxChange» до МДУ завітали студенти з Ужгорода

Переглядів: 268 | Додав: Press