Головна » 2018 » Червень » 14 » МДУ відвідав радник-посланник Посольства Республіки Корея в Україні Пак Хин Квон
16:35
МДУ відвідав радник-посланник Посольства Республіки Корея в Україні Пак Хин Квон

14 червня Маріупольський державний університет відвідав радник-посланник з економічних і політичних питань Посольства Республіки Корея в Україні Пак Хин Квон. Дипломат зустрівся з керівництвом, викладачами та студентами вишу.

Про історію та основні напрямки розвитку університету корейському гостю розповів проректор з міжнародних зв'язків МДУ, професор Микола Трофименко. Він ознайомив радника Посольства Кореї з результатами успішної міжнародної співпраці університету і практикою реінгтеграції молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, яку застосовує виш. Пак Хин Квон зауважив, що цей досвід буде корисним у контексті розвитку відносин між Республікою Корея та КНДР.

 

Спілкуючись із колективом, радник Посольства окреслив основні засади українсько-корейського співробітництва. Відповідаючи на питання стосовно корейського "економічного дива", він підкреслив, що запорука високих темпів розвитку економіки це освічена молодь, яка є найціннішим ресурсом держави, у поєднанні з невтомною працею. 

 

Читайте також: Студентки МДУ перемогли у Міжнародному конкурсі науково-дослідницьких робіт з економіки

Переглядів: 236 | Додав: Прес-центр