Головна » 2017 » Жовтень » 31 » У МДУ відзначили Хелоуїн і розпочали благодійну акцію
13:28
У МДУ відзначили Хелоуїн і розпочали благодійну акцію

31 жовтня економіко-правовий факультет Маріупольського державного університету традиційно відзначив Хелоуїн. Цього дня студактив факультету підготував святкову концертну програму, стилізовану під роман Стівена Кінга «Воно», й оголосив про початок щорічної благодійної акції «Частування для малюка»

У рамках акції студенти провели «Солодкий ярмарок». Першокурсники приготували різноманітні частування, які можна було придбати і тим самим допомогти студентам у зборі коштів для вихованців школи-інтернату №2. У благодійному ярмарку взяли участь студенти, викладачі та співробітники університету.

Невід’ємною частиною святкування Хелоуїну став конкурс костюмів, переможців якого обирали за допомогою оплесків. У конкурсі взяли участь найкреативніші майстри самопрезентації. Кращим став студент I курсу Олег Сакоян спеціальності «Менеджмент», який був в образі страхітливої дитини.

Протягом тижня студенти факультету збиратимуть також цукерки для дітей із школи-інтернату № 2. Подарувати їх можуть усі охочі, завітавши на ЕПФ з 31 жовтня по 3 листопада.

Моторошна довідка. Хелоуїн відзначається 31 жовтня, у переддень Дня всіх святих. Під час святкування відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук, перегляд фільмів жахів тощо. Цього дня люди вдягаються у страхітливі костюми, аби змішатися у натовпі з нечистю, яка згідно з давніми кельтськими віруваннями вибирається у світ живих в ніч з 31 на 1 листопада.

Читайте також: «ЛітЖовтень ‘17» на факультеті грецької філології та перекладу

Переглядів: 448 | Додав: Прес-центр