Головна » 2017 » Липень » 21 » МДУ вітає генерала В’ячеслава Аброськіна з призначенням на нову високу посаду
13:46
МДУ вітає генерала В’ячеслава Аброськіна з призначенням на нову високу посаду

20 липня відбулася зустріч ректора Маріупольського державного університету, професора Костянтина Балабанова з Першим заступником Глави Національної поліції України, генералом поліції третього рангу В’ячеславом Аброськіним. Ректор МДУ привітав генерала з призначенням на нову високу посаду та подякував йому за тривалу й плідну співпрацю, важливим етапом якої стало підписання в липні 2016 року договору про співробітництво між МДУ та ГУНП в Донецькій області.

Генерал щиро подякував ректору за особисту підтримку та активну участь наукової спільноти університету у розвитку поліції Донеччини та вручив пам’ятні подарунки: книгу та годинник.

Ректор МДУ Костянтин Балабанов також привітав нового очільника поліції Донеччини полковника Віталія Невгада з призначанням та висловив сподівання на продовження спільної плідної співпраці.

В’ячеслав Аброськін та керівники відділів ГУНП в Донецькій області регулярно зустрічалися зі студентами та викладачами МДУ, проводили майстер-класи, тематичні зустрічі.

Завдяки спільній роботі Головного управління Національної поліції в Донецькій області та МДУ була реалізована низка актуальних науково-практичних, інформаційно-видавничих та культурно-просвітницьких проектів.

Провідні викладачі університету забезпечували підтримку діяльності центра української культури, створеного за ініціативою генерала В. Аброськіна при ГУНП в Донецькій області. Протягом року вони проводили лекції та семінари з української історії, культури та мови для співробітників поліції.

У грудні 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права в МДУ відбувся науково-практичний семінар «Європейська модель національної поліції: сучасні підходи та проблеми впровадження». Захід було організовано спільно з ГУНП в Донецькій області та «Ліцеєм-школою № 48», на базі якого створена «Ліга майбутніх поліцейських».

До плідного двостороннього співробітництва активно залучались міжнародні зв’язки Маріупольського держуніверситету. Для студентів та співробітників ГУНП в Донецькій області була організована лекція, присвячена досвіду та особливостям діяльності кіпрської поліції, яку провів президент Міжнародної поліцейської асоціації Андреас Палларис.

Регулярно проходили спільні творчі зустрічі та концерти, в яких брали участь високопрофесійний оркестр Національної поліції Донеччини, його солісти та творчі колективи МДУ. Пам’ятним подарунком від Головного управління Національної поліції в Донецькій області та особисто генерала В’ячеслава Аброськіна до 25-річного ювілею університету став виступ підрозділу барабанщиць.

Адміністрація, співробітники та студенти Маріупольського державного університету щиро вітають В’ячеслава Васильовича Аброськіна з призначенням на посаду Першого заступника Глави Національної поліції України!

Дякуємо за плідну співпрацю та сподіваємось на її успішне продовження в майбутньому!

Читайте також: Доцент МДУ Наталя Воєвутко нагороджена відзнакою Університету Фракії імені Демокріта

Переглядів: 722 | Додав: Прес-центр