Головна » 2017 » Жовтень » 31 » МДУ взяв участь у ярмарку професій у Волновасі
16:03
МДУ взяв участь у ярмарку професій у Волновасі

31 жовтня у районному Будинку дитячої та юнацької творчості м. Волноваха відбувся інформаційний захід «Ярмарок професій та послуг служби зайнятості», у якому взяли участь співробітники приймальної комісії і Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами Маріупольського державного університету. Організаторами заходу виступили Волноваський районний центр зайнятості та районний відділ освіти. 

До участі залучили учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району. Старшокласники мали змогу ознайомитись з особливостями підготовки вступників та організації навчання у провідних вищих навчальних закладах регіону. Заступник відповідального секретаря приймальної комісії В’ячеслав Кудлай та інспектор ЦДПРІС Валерія Білоусова розповіли школярам про можливості підготовки до ЗНО та подальшого вступу до Маріупольського держуніверситету. 

Під час індивідуального спілкування учням роздавали рекламні буклети спеціальностей МДУ, розповідали про можливість дистанційного проходження курсів підготовки вступників. Також майбутні вступники дізналися про основні напрями діяльності університету, його історію, перспективи розвитку та переваги навчання у МДУ.

Читайте також: Студактив МДУ були волонтерами на «Запорізькій книжковій толоці»

Переглядів: 324 | Додав: Прес-центр