Головна » 2018 » Жовтень » 5 » МДУ взяв участь у Першому Форумі мереж Європейського Союзу в Україні
17:30
МДУ взяв участь у Першому Форумі мереж Європейського Союзу в Україні

Цього тижня у Києві проходив Перший Форум мереж Європейського Союзу в Україні, у якому взяла участь координатор Інформаційного центру ЄС, старший викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Маріупольського державного університету Марія Свєтлакова.

Форум організований з метою ознайомити членів мереж з останніми подіями у сфері відносин ЄС та України, дати можливість учасникам поділитися напрацьованим досвідом, проінформувати щодо сучасних інструментів комунікації, включаючи соціальні мережі, співпрацю з журналістами, мультимедійні продукти.


Програма заходу передбачала виступи відомих політиків, нагородження переможців конкурсу відео та Євровікторини 2018, презентації та дискусії. 


У Форумі взяли участь Посол, Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Наташа Єфімофф, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова. Були присутні також учасники EUVP, експерти Team Europe, члени Асоціації випускників Коледжу Європи, Young European Ambassadors.


Під час Форуму учасники обговорили досягнення України на шляху інтеграції до ЄС, адаптацію українського законодавства до європейських стандартів, можливості співпраці у середині мереж ЄС, розглянули багато нових міжнародних проектів для молоді.


Нагадаємо, що Інформаційний центр ЄС був створений на базі Маріупольського державного університету у жовтні 2015 року. Його урочисте відкриття відбулося за участі тодішнього Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського та послів Франції, Греції, Кіпру та Чехії. З того часу на базі центру проведено чимало інформаційно-комунікативних заходів, націлених на знайомство жителів Маріуполя з Європою. Одним із наймасштабніших проектів, реалізованих за сприяння центру, є День кар'єри ЄС, який вже два роки поспіль проходить у МДУ .


Читайте також: Доцент МДУ Олександр Черепченко взяв участь у конференції Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні

Переглядів: 125 | Додав: Press