Головна » 2017 » Лютий » 27 » МДУ взяв участь у програмі Британської Ради в Україні «Міжнародний відділ університету: кращі практики»
17:31
МДУ взяв участь у програмі Британської Ради в Україні «Міжнародний відділ університету: кращі практики»

Британська Рада в Україні організувала навчальну програму «Міжнародний відділ університету: кращі практики» для керівників та співробітників міжнародних відділів/центрів українських вищих навчальних закладів. Від Маріупольського державного університету у програмі взяла участь начальник відділу міжнародних зв’язків Лідія Найдьонова.

Програма була реалізована за підтримки Міністерства освіти і науки України і спрямована на професійний розвиток та підвищення компетентності фахівців відділів міжнародних зв’язків українських вишів. Тренерами виступили провідні фахівці престижних британських університетів: Джиліан Олів’єрі та Джеймс Кеннеді із Університету Варвікк і Стефані Сандфорд з Університету Ковентрі.

Програма проводилася у чотирьох містах України: Києві, Харкові, Одесі, Львові та складалася з 2 модулів. 1 модуль пройшов у жовтні 2016 року, а 2 модуль – у лютому 2017 року. Навчання відбувалося англійською мовою без перекладу, тому важливою умовою участі було володіння англійською мовою на рівні В2 та вище.

Під час тренінгів обговорювалися обов’язки, функції, структура відділу міжнародних зв’язків, підбір персоналу, інтеграція та співпраця з іншими відділами, комунікативні і маркетингові стратегії, брендинг, механізми розвитку міжнародних зв’язків вишу. Учасники дізналися також правила розробки університетського веб-сайту та ефективного використання соціальних мереж; розглянули способи залучення фінансування та управління коштами, отриманими у рамках участі у національних, міжнародних (Erasmus+, Horizon 2020), корпоративних і благодійних програмах.

По завершенні програми учасники отримали сертифікати від Британської Ради в Україні.

Читайте також: Заступник міністра закордонних справ Грецької Республіки Терренс Куік відвідав МДУ

Переглядів: 517 | Додав: Прес-центр