Головна » 2018 » Листопад » 20 » МДУ взяв участь у Регіональному форумі кар’єри «Живи та працюй в Україні»
18:27
МДУ взяв участь у Регіональному форумі кар’єри «Живи та працюй в Україні»

20 листопада Маріупольський державний університет взяв участь у Регіональному форумі кар’єри «Живи та працюй в Україні». Інформаційний захід проводили Маріупольський міський центр зайнятості і департамент освіти Маріупольської міської ради з метою ознайомлення учнів 9-11 класів маріупольських закладів середньої освіти із можливостями здобуття якісної вищої освіти і працевлаштування у рідному місті та в Україні. 

Під час форуму співробітники приймальної комісії і Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами розповіли майбутнім абітурієнтам про умови вступу та підготовку до зовнішнього тестування на базі МДУ. Визначитися із майбутньою професією старшокласникам допомогали викладачі факультетів і студентські лідери університету Сергій Яровий та Аліса Згара.


Аналогічний профорієнтаційний захід, Ярмарок кар’єри «Живи та працюй в Україні», проходив цього ж дня у Мангуші. Зі школярами спілкувалися відповідальний секретар приймальної комісії МДУ Юлія Демидова, декан економіко-правового факультету Роман Толпежніков і старший викладач кафедри англійської філології Наталія Грузевич.


Детальну інформацію про навчання за європейськими стандартами і перспективи вирушити на стажування за кордон можна буде дізнатися під час Дня відкритих дверей, який відбудеться 1 грудня об 11:00 в актовій залі МДУ. 
 

Читайте також: У МДУ презентували освітні можливості для учнівської молоді з грецької громади

Переглядів: 187 | Додав: Прес-центр