Головна » 2020 » Лютий » 4 » Фандрайзинг для ЗВО: представники МДУ взяли участь у семінарі Програми імені Фулбрайта в Україні
14:30
Фандрайзинг для ЗВО: представники МДУ взяли участь у семінарі Програми імені Фулбрайта в Україні

Співробітники Маріупольського державного університету взяли участь у семінарі «Фандрайзинг та взаємодія з громадою», який проходив 30-31 січня у Львові. Захід організований у рамках проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», що реалізується Програмою імені Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Семінар відвідали перший проректор МДУ, професор Олена Булатова та відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Юлія Демидова.


Від українських експертів у галузі вищої освіти учасники заходу дізналися про результати моніторингу переміщених ЗВО, особливості фандрайзингу для розвитку вишів та приклади застосування сучасних інформаційних технологій для створення інноваційного закладу вищої освіти.


Також представники університетів-учасників проєкту поділилися напрацюваннями для створення ефективної стратегії розвитку. Олена Булатова ознайомила присутніх із діяльністю МДУ, презентувала SWOT-аналіз, проєкт візії та місію університету.


Під час дискусії учасники обговорили питання досвіду формування, впровадження і перегляду стратегії переміщеного ЗВО, способи мобілізації громади, залучення ресурсів та налагодження ефективної взаємодії з працедавцями.


Нагадаємо, що участь у проєкті «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку» допоможе Маріупольському держуніверситету створити ефективні стратегічні плани розвитку, які максимально відповідатимуть потребам університету, студентів, роботодавців та місцевих громад, а також покращити матеріально-технічне забезпечення.


Читайте також: Учням Маріупольського міського ліцею розповіли про переваги навчання у МДУ

 

 

Переглядів: 289 | Додав: Press2