Головна » 2020 » Листопад » 10 » МДУ взяв участь у XX ювілейному радіодиктанті національної єдності
16:55
МДУ взяв участь у XX ювілейному радіодиктанті національної єдності


Щорічно 9 листопада, у День української писемності та мови, українці по всьому світу долучаються до написання радіодиктанту національної єдності. Традиційно учасником флешмобу став Маріупольський державний університет.

ХХ ювілейний радіодиктант написали понад 200 студентів і викладачів МДУ. Цьогорічна кількість учасників є найбільшою у порівнянні з минулими роками. 


Диктант «Виклики книжкової ери» підняв актуальну тему протистояння електронних і друкованих книг. Автором твору став лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, український письменник Іван Малкович. Зачитувала текст у прямому ефірі відома акторка театру та кіно Римма Зюбіна.
 

Ключова ідея диктанту полягає в тому, що головне – читати, і не так важливо з яких носіїв, адже книжки – це знання й емоції, які на відміну від щоденного потоку інформації, залишаються з людиною надовго. 
 

Цьогоріч Студентська рада МДУ максимально змотивувала нашу університетську спільноту на участь у радіодиктанті. Коли студентство масово приєднується до заходів такого масштабу – це супер. Ювілейний диктант став для мене дебютним, і тепер участь у ньому стане моєю традицією,


–  Ксенія Місюревич.

 

Я вперше писала Всеукраїнський радіодиктант національної єдності та отримала від нього неймовірні емоції. Це чудова можливість перевірити свою грамотність і відчути себе частинкою чогось більшого,


– Дар’я Дзигарь. 
 


Читайте також: Студентська рада МДУ провела круглий стіл «Дистанційна освіта очима студента»

Переглядів: 173 | Додав: Прес-центр