Головна » 2017 » Жовтень » 24 » МДУ запрошує на книжкову виставку «Мрій! Читай! Мандруй!»
11:15
МДУ запрошує на книжкову виставку «Мрій! Читай! Мандруй!»

Наукова бібліотека Маріупольського державного університету представляє книжкову виставку «Мрій! Читай! Мандруй!». Її завдання – привернути увагу до художньої танауково-популярної літератури про подорожі і туризм, викликати інтерес і повагу до культури інших країн. 

Виставка організована з нагоди проголошення 2017 року Міжнародним роком сталого розвитку туризму. Це рішення затвердила Генеральна Асамблея ОНН з метою відзначити важливість міжнародного туризму і потребу кращого взаєморозуміння між народами.

Експозиція включає в себе енциклопедії, книги про пригоди, туризм, історії міст і країн світу. Вона має три розділи: «Бібліотечні мандри з героями книг», «Рідний край у бібліотечних туристичних маршрутах», «Спогади та враження».

Тематичне оформлення виставки не залишить байдужим жодного відвідувача. Організатори створили особливий колорит, який надихає на знайомство зі світом і створює відповідний настрій. Також співробітники бібліотеки подбали, щоб усі бажаючі змогли поділитися своїми враженнями від побаченого.

Відвідати виставку можна з 23 по 29 жовтня у холі читального залу історичного та економіко-правового факультетів МДУ (пр. Будівельників, 129, I поверх).

Читайте також: Запрошуємо на виставку "Японія — історія та сучасність"

Переглядів: 260 | Додав: Прес-центр