Головна » 2020 » Травень » 8 » Ми пам'ятаємо! Вітання з Днем пам'яті та примирення
10:35
Ми пам'ятаємо! Вітання з Днем пам'яті та примирення


Шановні викладачі, співробітники та студенти!
Дорогі українці!

Щиро вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення
і 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!


Найбільша цінність людства – мир, найбільша цінність людини – життя. Коли ворог перетинає кордони твоєї Батьківщини та позіхає на її незалежність, ступає на твою плодючу землю та спустошує її, вдирається до осель твоїх співвітчизників та руйнує те, що було побудоване тяжкою працею, без жалю проливає невинну кров і зрошує поля під червоні маки – цінність людства стає важливішою за власну. Так стають героями, вписуючи свої імена на гранітний обеліск. 


Сьогодні ми вшановуємо безцінний подвиг воїнів, які поклали свої голови на полях битв та залишилися жити зі страшними згадками про війну заради процвітання рідної країни, добробуту у кожному домі, щирої посмішки на обличчі та тихого відлуння у серці. Наш обов’язок – зберегти пам’ять про цих героїв і зберегти результати їхньої перемоги – мир, свободу та незалежність. 


У День Перемоги щиро зичимо Вам, шановні ветерани Другої світової війни, міцного здоров’я, життєвих сил, невичерпного оптимізму і віри у краще майбутнє! Нехай вдячні нащадки ніколи не забудуть Ваш великий подвиг. 


Герої ніколи не вмирають, коли про них пам’ятають. Дякуємо за життя, Солдати Перемоги! Ми пам’ятаємо! 


Ректорат, профком, 
студентська рада МДУ

 

Переглядів: 177 | Додав: Press2