Головна » 2022 » June » 2 » Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зустрівся з колективом МДУ
14:53
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зустрівся з колективом МДУ

2 червня до Маріупольського державного університету, що нині є тимчасово переміщеним до Києва, з робочим візитом завітав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. 

Зустріч проходила на базі Київського національного університету будівництва і архітектури. За погодженням Вченої ради КНУБА, для відновлення діяльності Маріупольського університету виділено один із корпусів столичного вишу. 
 

Очільник МОН зустрівся із співробітниками і студентами МДУ, зокрема його ректором Миколою Трофименко, а також ректором КНУБА, головою Ради ректорів України Петром Куліковим, який всебічно допомагає Маріупольському університету. 

 

Сергій Миколайович привітав адміністрацію і співробітників МДУ з відновленням роботи у столиці України та поділився своїми враженнями від відвідування вишу минулого року.

 

Я пам'ятаю той університет, який став перлиною Приазов'я. Знаючи дух маріупольців, вірю, що МДУ збереже набуте, і досягне нових висот, 


–  Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. У свою чергу, Микола Валерійович розповів Міністру про поточний стан відновлення Маріупольського університету та подякував йому за можливість розвитку у Києві.
 

Сьогодні 80% наших співробітників виїхали з Маріуполя та продовжують роботу у безпечних місцях. Багато хто з них вже знаходиться у Києві або планує переїжджати до нього найближчим часом. Ми щиро вдячні за можливість відновити роботу і сподіваємося, що МДУ стане серцем Маріуполя у столиці нашої країни,


 – ректор МДУ Микола Трофименко. Під час спілкування освітяни обговорили нову процедуру вступу абітурієнтів із тимчасово окупованих територій і кількість фіксованих бюджетних місць в умовах воєнного стану.

 

Не дивлячись на складну ситуацію, з якою довелося стикнутися колективу Маріупольського державного університету, виш отримує необхідну допомогу від партнерів і добрих друзів.Читайте також: Вища освіта в умовах війни: Ректор МДУ Микола Трофименко представив університет на міжнародному форумі

Переглядів: 675 | Додав: Прес-центр